Ciekawa aranżacja firmy - co wy o tym myślicie?

zareklamuj bloga

Ciekawa aranżacja firmy - co wy o tym myślicie?

Postprzez aniamroz79 9 lis 2016, o 11:41

Witam Państwa. Chciałabym poznać wasze zdanie związane typu mebli do biura. Myślę, aby zaprezentować swojemu klientowi tego typu rozwiązanie Obrazek ale nie wiem czy nie okaże się ono zbyt nowoczesne. Tak, więc chciałam poznać zdanie większej liczby ludzi zanim zaprezentuje swoją koncepcję klientowi. Fotografie pochodzą ze strony firmy http://jfm-furniture.pl , która specjalizuje się w takiego typu zabudowach meblowych. Posiadają bardzo interesujące pracę i myślałam o skorzystaniu z ich pomocy przy tym zleceniu. Meble gabinetowe są robione na wymiar, według dostarczonego przeze mnie szkicu. Problem w tym, że nie jestem w 100% pewna czy inwestor zaakceptuje tego typu rozwiązanie. Nie mam przekonania czy takie meble pracownicze nie będą dla niego zbyt futurystyczne. Co wy o tym sądzicie? Będę wdzięczna za wypowiedź w tej sprawie.
aniamroz79

Re: Ciekawa aranżacja firmy - co wy o tym myślicie?

Postprzez marios 2 sty 2017, o 10:04

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Zupełnie nieszablonowe. Jednak wiele zależy od tego jak dokładnie wygląda biuro i czy nie lepiej tę przestrzeń wykorzystać nieco inaczej. Ważne są też wymagania klienta, wielu jeszcze niestety nie docenia formy i na pierwszym miejscu stawia aspekty praktyczne. Mimo wszystko moim zdaniem, w komfortowym i nowoczesnym biurze pracuje się lepiej niż w takim staromodnym.
marios

Postprzez OlgierDa 11 sty 2017, o 13:48

Podoba mi się taki nowoczesny styl w pomieszczeniach. Wygląda to elegancko i estetycznie.
OlgierDa

Postprzez Lisia33 1 lut 2017, o 19:31

Ładne ale czy praktyczne? Ja jestem zwolenniczka praktycznych rozwiązań czy to w domu czy w firmie. Ja urządzając biuro znalazłam świetne projekty wnętrz w Poznaniu w biurze Macińska Architekci. Możecie obejrzeć ich realizacje na tej stronie. Wykonali dla mnie bardzo ładny projekt biura - połączenie nowoczesności z klasyką :) Robi wrażenie na klientach.
Lisia33

Postprzez Kresowa 28 maja 2017, o 12:57

Całkiem ładna ta aranżacja. Bardzo podobają mi się takie nowoczesne wnętrza. Ja urządzając biura korzystałam z pomocy projektantów z MO Architekci http://www.mo-architekci.pl . Mają doskonałe pomysły na urządzenie nowocześnie i zarazem praktycznie wnętrz.
Kresowa

Postprzez Tadeusz991 6 wrz 2017, o 22:11

W biurze bardzo dobrze prezentują się biokominki wolnostojące, są niewielkie ale bardzo szykowne. W moim salonie mam taki http://www.wkladykominkowe.net.pl/1644- ... bialy.html bo stwierdziłam ,że kolor biały będzie pasować do jasnych ścian Rzeczywiście jest solidny , łatwy w użytkowaniu i bezpieczny. Ma stabilną konstrukcję i nie pali dużo .
Tadeusz991

Postprzez mirka 12 paź 2017, o 09:19

Wygląda to ciekawie, ale jeżeli chodzi o aranżację wnętrz w firmie to trzeba to dostosować do fimy i możliwości
mirka

Powrót do Blogi