Miejsce dla biznesu

zareklamuj swoją stronę internetową

Miejsce dla biznesu

Postprzez patrykkks 17 sie 2013, o 01:56

Zapraszamy firmy do organizowania konferencji z klientami, szkoleń, spotkań biznesowych, prezentacji, to stylowe i oryginalne miejsce sprawi, że będą one niezapomniane. W Pałacyku 260 każde wykłady z pracownikami, szkolenia czy negocjacje owocują. Już dziś możesz zarezerwować salę konferencyjną! Sprawdź - sala szkoleniowa Wrocław.
patrykkks

Re: Miejsce dla biznesu

Postprzez fiszka 22 paź 2013, o 08:24

Bardzo ładna sala. Każde szkolenie jest tam pewnie czystą przyjemnością :)
fiszka

Postprzez filemona 31 sty 2015, o 17:09

Też mi się bardzo podoba.
filemona

Postprzez marios 2 sty 2017, o 10:27

Obecnie coraz większą wartość mają spotkania biznesowe nie tylko w siedzibie firmy, ale także w centrach konferencyjnych. Zarówno małe firmy, jak i duże korporacje decydują się na wynajem sal szkoleniowych w Warszawie. Jest to związane z warunkami lokalowymi, które w wielu firmach uniemożliwiają zorganizowanie profesjonalnych konferencji, warsztatów czy prelekcji. Ja musiałem sprostać takiemu zadaniu i mimo wcześniejszych obaw wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów. A wszystko za sprawą polecanej firmy http://i-viewmeetings.pl/szkolenia/, która specjalizuje się w takich zadaniach. Najpierw omówiłem z nimi ogólny zarys spotkania i minimalne wymagania, a potem dopracowywaliśmy szczegóły. Spotkanie było zorganizowane dla 20 osób, z których większość nie była z Warszawy, dlatego tak ważna była lokalizacja. Wszyscy trafili na miejsce, a podczas spotkania czuli się w pełni komfortowo, co było niezwykle istotne, zwłaszcza, że spotkanie trwało ponad 9 godzin.
marios

Postprzez mirka 21 lip 2017, o 09:06

Szkolenia same w sobie są bardzo ważną kwestią dla każdego, kto prowadzi jakiś biznes, bo bez tego nie można byłoby mówić o rozwoju, a do tego oczywiście potrzeba także miejsca. Szukając szkoleń do wyboru najczęściej są te z komunikacji oferty od firmy szkoleniowej 4change, która zawodowo zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z różnego zakresu dla wielu biznesów.
mirka

Postprzez markaa 9 sie 2017, o 11:46

Jak chodzi o Wrocław, o którym ktoś pisał w pierwszym poście to najłatwiej znaleźć w tym mieście salę na konferencję czy szkolenie firmowe w taki sposób jak tutaj. Zajmuje to dosłownie kilka minut.
markaa

Postprzez Trelidet 8 gru 2017, o 13:05

U nas w firmie takie szkolenia robi zewnętrzna firma i mamy okresowe szkolenia oraz kursy dokształcające podoba mi się to bo zawsze dowiem się czegoś ciekawego

Postprzez Karizaol 8 gru 2017, o 15:31

Miejsce wygląda naprawdę interesująco muszę przyznać:) Może moja firma kiedyś korzysta,
przy organizowaniu konferencji.

Powrót do Strony www