Moda na naturalne kosmetyki

zareklamuj swoją stronę internetową

Moda na naturalne kosmetyki

Postprzez aniamroz79 17 lis 2016, o 11:34

Cześć. Mam pytania odnośnie takie kosmetyków pochodzenia naturalnego jak szampon z czarnuszki. Na wielu stronach internetowych te specyfiki są opisywane jako cudowne. Są o wiele lepsze niż specyfiki ze sklepów. Natomiast pojawia się pytanie dlaczego szampon z czarnuszki nie jest wykorzystywany w preparatach popularnych firm? Właśnie ta kwestia nie daje mi spokoju. Czemu ogromne korporacje nie wykorzystały tych składników do produkcji leków. Przecież w wielkich koncernach jest rzesza specjalistów i naukowców, którzy nie są w stanie wykorzystać takiego specyfiku jak szampon z czarnuszki. Jak sądzicie, czy naprawdę te naturalne preparaty są tak dobre jak opisują to na stronach internetowych?
aniamroz79

Re: Moda na naturalne kosmetyki

Postprzez ringa 17 sty 2017, o 22:53

Generalnie kosmetyki naturalne są bardzo dobrym pomysłem, natomiast czy są skuteczne... to zależy od osoby. Mam koleżanki, na które one działały i takie na które nie. Trzeba się po prostu samej przekonać. W każdym razie czy to przy naturalnych kosmetykach czy z dodatkami należy patrzeć na składy. Na przykład vichy http://www.vichy.pl/produkty-do-pielegn ... p2907.aspx ma je ładne. Żadnych silikonów, parabenów i innych świństw. Można je stosować do wrażliwej skóry
ringa

Postprzez Pablitka 29 sty 2017, o 19:23

Mnie się taka moda podoba, bo korzystnie wpływa to na nasze zdrowie ;) Sama odkryłam naturalne kosmetyki w drogerii ekobieca.pl i teraz już cały czas takie kupuję. Moja cera wygląda o niebo lepiej i zamierzam przy takiej pielęgnacji pozostać.
Pablitka

Postprzez dissa 8 lut 2017, o 16:04

Mi się moda na naturalne kosmetyki podoba, przekonałam się do fresh&natural http://freshandnatural.pl/produkty/ bardzo szybko jak tylko zobaczyłam efekty ich działania.
dissa

Postprzez Karolina_87 13 lut 2017, o 17:42

Naturalne kosmetyki to jest to, byleby był ładny zapach i jak najmniej chemii. Swoje kupuje na ekobieca, dla dzieci i męża też. Dosyć szybko przychodzą, jakość też bardzo dobra.
Karolina_87

Postprzez Tadeusz991 29 maja 2017, o 21:42

Taka moda jest dobra. Kosmetyki naturalne są pochodzenia głównie roślinnego dlatego warto je stosować. Rau Cosmetics https://www.rau-cosmetics.pl/ zrezygnowało dodatkowo z parabenów i różnego rodzaju uczulających olejów.Cena jest przystępna a kosmetyki z wyższej półki.
Tadeusz991

Postprzez mirka 12 cze 2017, o 08:27

Nawet dobrze, że teraz panuje taka moda, ludzie wreszcie się obudzili i stwierdzili, że chemia nam szkodiz
mirka

Postprzez Kresowa 21 lip 2017, o 22:36

Moim zdaniem naturalne kosmetyki sa najlepsze. Przede wszystkim nie uczulają. Ja używam tylko takich, Ostatnio odkryłam świetny dezodorant magnezowy https://magvita.pl/kosmetyki-magnezowe/ ... -75ml.html . To doskonały antyperspirant na bazie magnezu. Sprawdza się nawet w najbardziej upalne dni. Na wakacje jest idealny.
Kresowa

Postprzez halicenka 24 gru 2017, o 13:30

tylko własnie jest pytanie, czy naturalne kosmetyki działają? Bo szczerze to ja wcześniej stosowałam takie i w ogóle nie zauważyłam poprawy. Dopiero moja cera poprawiła się jak zaczęłam kupować kosmetyki w aptece. A mój ostatni zakup to krem Remescar na cienie i worki pod oczami to prawdziwy hit! Wystarczy, że odrobinę go nałożę, odczekam chwilę i moje worki znikają.
halicenka

Postprzez Kitkux 3 sty 2018, o 16:35

Bardzo ciekawy wątek.
Kitkux

Powrót do Strony www