Najlepszy sklep z produktami intymnymi

Najlepszy sklep z produktami intymnymi

Postprzez Tadeusz991 2 lip 2016, o 23:00

Witam,
Jeśli obawiasz się kupować zabawki i inne produkty erotyczne w normalnym sklepie to polecam zajrzeć na sklep internetowy http://www.sexish.pl/ , który ma bardzo atrakcyjne ceny. Za niedługo stronka zostanie uruchomiona, ale widziałam ich ofertę i na prawdę warto przejrzeć ich produkty :-)
Tadeusz991

Re: Najlepszy sklep z produktami intymnymi

Postprzez Nonstop 4 lip 2016, o 23:45

Nonstop

Postprzez witekk 22 maja 2017, o 13:26

Myślę że warto tutaj wymienić ten sklep internetowy http://ekskluzywna.pl/bielizna-erotyczna z erotyczną bielizną. Od czasu do czasu kupuje tam coś żonie, na prezent z jakiejś okazji jak i bez okazji, lubię jak jest zadowolona.
witekk

Postprzez Potinka 23 maja 2017, o 14:32

Jak dla mnie najlepsza jest bielizna o dużych rozmiarach na kinga.com.pl . Modna, niedroga z dobrych gatunkowo materiałów. I co ważne dostępna w moim rozmiarze a do małych nie należę :)
Potinka

Postprzez wedzia27 9 sie 2017, o 14:09

A ja polecam sklep z bielizną erotyczną Diores. Mają tam bardzo duży wybór koszulek, kompletów bielizny, bodystocking i różnych przebieranek :) A wszystko to dostępne także w rozmiarach XL i większych :D
wedzia27

Postprzez Milusia55 8 gru 2017, o 17:52

jak się ma partnera to jasne można szaleć z takimi zakupami. Ja jestem singielką więc muszę najpierw poznać partnera :) panowie jednak zwracają uwagę na biuściaste kobiety.
Dlatego postawiłam na biustonosz push up od www.mywonderbra.pl
Kapitalnie kształtuje piersi bo jest to biustonosz modelujący , a przy okazji powiększa. U mnie wizualnie o ok 2 rozmiary. Kto by pomyślał , że stanik samonośny tak zadziała ... Polecam dziewczyny,polecam.
Milusia55

Powrót do Ogłoszenia